MFR100FRE52-2M4
YageoYageo
Yageo
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MFR100FRE52-2M4
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES MF 1W 1% AXIAL
Arkusze danych: MFR100FRE52-2M4.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MFR100FRE52-2M4
Part Number MFR100FRE52-2M4 Producent Yageo
Opis RES MF 1W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 946020 pcs Arkusz danych MFR100FRE52-2M4.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Seria MFR Tryb panel 2.4 MOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
szczegółowy opis 2.4 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozycja Metal Film