MFR-50FRE52-82K
Przegląd produktów
Part Number: MFR-50FRE52-82K
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES MF 1/2W 1% AXIAL
Arkusze danych: MFR-50FRE52-82K.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MFR-50FRE52-82K
Part Number MFR-50FRE52-82K Producent Yageo
Opis RES MF 1/2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3353926 pcs Arkusz danych MFR-50FRE52-82K.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Seria MFR Tryb panel 82 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - szczegółowy opis 82 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Kompozycja Metal Film
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MFR-50FRE52-845R
MFR-50FRE52-845R
Producenci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Na stanie: 3974671 pcs
Pobieranie: MFR-50FRE52-845R.pdf
RFQ
MFR-50FRE52-82K5
MFR-50FRE52-82K5
Producenci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL