MFR-50FRE52-23K7
Przegląd produktów
Part Number: MFR-50FRE52-23K7
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES MF 1/2W 1% AXIAL
Arkusze danych: MFR-50FRE52-23K7.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MFR-50FRE52-23K7
Part Number MFR-50FRE52-23K7 Producent Yageo
Opis RES MF 1/2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3940506 pcs Arkusz danych MFR-50FRE52-23K7.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Seria MFR Tryb panel 23.7 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
szczegółowy opis 23.7 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozycja Metal Film