FMP200FRE52-28K7
Przegląd produktów
Part Number: FMP200FRE52-28K7
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES MF 2W 1% AXIAL
Arkusze danych: FMP200FRE52-28K7.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FMP200FRE52-28K7
Part Number FMP200FRE52-28K7 Producent Yageo
Opis RES MF 2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2272690 pcs Arkusz danych FMP200FRE52-28K7.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Seria FMP Tryb panel 28.7 kOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Proof, Safety
szczegółowy opis 28.7 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozycja Metal Film
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
FMP200FRE52-287R
FMP200FRE52-287R
Producenci: Yageo
Opis: RES MF 2W 1% AXIAL
Na stanie: 2419783 pcs
Pobieranie: FMP200FRE52-287R.pdf
RFQ
Producenci: Yageo
Opis: RES MF 2W 1% AXIAL
Na stanie: 2405242 pcs
Pobieranie: FMP200FRE52-294R.pdf
RFQ
FMP200FRE52-28K
FMP200FRE52-28K
Opis: RES MF 2W 1% AXIAL