FMP200FRE52-113K
Przegląd produktów
Part Number: FMP200FRE52-113K
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES MF 2W 1% AXIAL
Arkusze danych: FMP200FRE52-113K.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FMP200FRE52-113K
Part Number FMP200FRE52-113K Producent Yageo
Opis RES MF 2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2468371 pcs Arkusz danych FMP200FRE52-113K.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Seria FMP Tryb panel 113 kOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Proof, Safety
szczegółowy opis 113 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozycja Metal Film