FMP200FRE52-10K2
YageoYageo
Yageo
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FMP200FRE52-10K2
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES MF 2W 1% AXIAL
Arkusze danych: FMP200FRE52-10K2.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FMP200FRE52-10K2
Part Number FMP200FRE52-10K2 Producent Yageo
Opis RES MF 2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2269113 pcs Arkusz danych FMP200FRE52-10K2.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Seria FMP Tryb panel 10.2 kOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Proof, Safety
szczegółowy opis 10.2 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozycja Metal Film
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
FMP200FRE52-10K
FMP200FRE52-10K
Producenci: Yageo
Opis: RES MF 2W 1% AXIAL