FMP100FRE52-1R82
Przegląd produktów
Part Number: FMP100FRE52-1R82
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES MF 1W 1% AXIAL
Arkusze danych: FMP100FRE52-1R82.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FMP100FRE52-1R82
Part Number FMP100FRE52-1R82 Producent Yageo
Opis RES MF 1W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1741752 pcs Arkusz danych FMP100FRE52-1R82.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Seria FMP Tryb panel 1.82 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Proof, Safety
szczegółowy opis 1.82 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozycja Metal Film
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
FMP100FRE52-1R65
FMP100FRE52-1R65
Producenci: Yageo
Opis: RES MF 1W 1% AXIAL
Na stanie: 1581952 pcs
Pobieranie: FMP100FRE52-1R65.pdf
RFQ
FMP100FRE52-1R8
FMP100FRE52-1R8
Producenci: Yageo
Opis: RES MF 1W 1% AXIAL