FMP100FRE52-19K6
Przegląd produktów
Part Number: FMP100FRE52-19K6
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES MF 1W 1% AXIAL
Arkusze danych: FMP100FRE52-19K6.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FMP100FRE52-19K6
Part Number FMP100FRE52-19K6 Producent Yageo
Opis RES MF 1W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2420919 pcs Arkusz danych FMP100FRE52-19K6.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Seria FMP Tryb panel 19.6 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Proof, Safety
szczegółowy opis 19.6 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozycja Metal Film