FMF3WSFRE73-16R
Przegląd produktów
Part Number: FMF3WSFRE73-16R
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RES MF 3W 1% AXIAL
Arkusze danych: FMF3WSFRE73-16R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FMF3WSFRE73-16R
Part Number FMF3WSFRE73-16R Producent Yageo
Opis RES MF 3W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 609270 pcs Arkusz danych FMF3WSFRE73-16R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Seria FMF Tryb panel 16 Ohms
Moc (W) 3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Proof, Safety
szczegółowy opis 16 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozycja Metal Film