AHA50AFB-412R
YageoYageo
Yageo
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AHA50AFB-412R
Producent / marka: Yageo
Opis produktu RESISTOR CHASSIS MOUNT 412 OHM 1
Arkusze danych: AHA50AFB-412R.pdf
252 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AHA50AFB-412R
Part Number AHA50AFB-412R Producent Yageo
Opis RESISTOR CHASSIS MOUNT 412 OHM 1 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 35247 pcs Arkusz danych AHA50AFB-412R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Seria AHA
Tryb panel 412 Ohms Moc (W) 50W
Opakowania Bulk Package / Case Axial, Box
temperatura robocza -55°C ~ 250°C element mocowania Flanges
Lead Style Solder Lugs Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.650" (16.50mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 412 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor