Y14870R01000F0R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y14870R01000F0R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: Y14870R01000F0R
Producent / marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Opis produktu RES SMD 0.01 OHM 1% 1W 2512
Arkusze danych: Y14870R01000F0R.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje Y14870R01000F0R
Part Number Y14870R01000F0R Producent Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Opis RES SMD 0.01 OHM 1% 1W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 30593 pcs Arkusz danych Y14870R01000F0R.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 1W
Napięcie - Podział - Grubość (maks) ±15ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) Seria CSM
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja 2512 (6432 Metric)
temperatura robocza -65°C ~ 170°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Numer części producenta Y14870R01000F0R
Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.89mm) cechy Current Sense, Moisture Resistant
FIFO 4 Rozszerzony opis 0.01 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Opis RES SMD 0.01 OHM 1% 1W 2512