Y078025R0000F0W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: Y078025R0000F0W
Producent / marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Opis produktu RES SMD 25 OHM 1% 0.02W 0505
Arkusze danych: Y078025R0000F0W.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje Y078025R0000F0W
Part Number Y078025R0000F0W Producent Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Opis RES SMD 25 OHM 1% 0.02W 0505 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 17388 pcs Arkusz danych Y078025R0000F0W.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.02W
Napięcie - Podział - Grubość (maks) ±3ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.050" L x 0.050" W (1.27mm x 1.27mm) Seria HTHG
Stan RoHS Tray - Waffle Polaryzacja 0505 (1313 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 220°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks Numer części producenta Y078025R0000F0W
Wysokość - Siedzą (Max) 0.025" (0.64mm) cechy Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Rozszerzony opis 25 Ohm ±1% 0.02W Chip Resistor 0505 (1313 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Opis RES SMD 25 OHM 1% 0.02W 0505