Y00898K25000FP0L
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: Y00898K25000FP0L
Producent / marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Opis produktu RES 8.25K OHM 0.6W 1% RADIAL
Arkusze danych: Y00898K25000FP0L.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje Y00898K25000FP0L
Part Number Y00898K25000FP0L Producent Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Opis RES 8.25K OHM 0.6W 1% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14475 pcs Arkusz danych Y00898K25000FP0L.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.6W
Napięcie - Podział - Grubość (maks) ±5ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) Seria RNC90Y
Stan RoHS Bulk Polaryzacja Radial
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks Numer części producenta Y00898K25000FP0L
Wysokość - Siedzą (Max) 0.336" (8.53mm) cechy Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Rozszerzony opis 8.25k Ohm ±1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Opis RES 8.25K OHM 0.6W 1% RADIAL