Y008913K3000AR0L
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: Y008913K3000AR0L
Producent / marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Opis produktu RES 13.3K OHM 0.6W 0.05% RADIAL
Arkusze danych: Y008913K3000AR0L.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje Y008913K3000AR0L
Part Number Y008913K3000AR0L Producent Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Opis RES 13.3K OHM 0.6W 0.05% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10264 pcs Arkusz danych Y008913K3000AR0L.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.6W
Napięcie - Podział - Grubość (maks) ±5ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) Seria RNC90Y
Stan RoHS Bulk Polaryzacja Radial
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks Numer części producenta Y008913K3000AR0L
Wysokość - Siedzą (Max) 0.336" (8.53mm) cechy Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Rozszerzony opis 13.3k Ohm ±0.05% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.05% Opis RES 13.3K OHM 0.6W 0.05% RADIAL