VET24US120C2-JA
XP PowerXP Power
VET24US120C2-JA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: VET24US120C2-JA
Producent / marka: XP Power
Opis produktu AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 24W
Arkusze danych: VET24US120C2-JA.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje VET24US120C2-JA
Part Number VET24US120C2-JA Producent XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 24W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8479 pcs Arkusz danych VET24US120C2-JA.pdf
Waga 0.302 lb (136.98g) Napięcie - Wyjście 12V
Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC Rozmiar / Wymiar 4.20" L x 1.71" W x 1.20" H (107.0mm x 43.5mm x 31.0mm)
Seria VET24 (24W) Region Wykorzystywane International
Moc (W) 24W Polaryzacja Positive Center
Złącze wyjściowe Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Inne nazwy 1470-3977
temperatura robocza 0°C ~ 60°C Brak poboru mocy obciążenia 75mW (Max)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ wejścia Cord (Sold Separately)
Złącze wejściowe IEC 320-C8 Formularz Desktop (Class II)
Wydajność Level VI, CoC Tier 2 szczegółowy opis 12V 24W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Obecny - Wyjście (Max) 2A Długość przewodu 59" (1.50m)