VCP24US24-E
XP PowerXP Power
VCP24US24-E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: VCP24US24-E
Producent / marka: XP Power
Opis produktu AC/DC CONVERTER 24V 24W
Arkusze danych: VCP24US24-E.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje VCP24US24-E
Part Number VCP24US24-E Producent XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 24W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3650 pcs Arkusz danych VCP24US24-E.pdf
Waga 0.331 lb (150.14g) Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 24V Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 3.11" L x 1.81" W x 1.12" H (79.0mm x 46.0mm x 28.5mm)
Seria VCP Moc (W) 24W
Package / Case 5-DIP Module Inne nazwy 1470-2276
temperatura robocza 0°C ~ 70°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 23 Weeks Regulacja obciążenia 2%
linia rozporządzenie ±0.5% Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy OVP, SCP Wydajność 82%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1A 90 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 1A