STR05S6V5
XP PowerXP Power
STR05S6V5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STR05S6V5
Producent / marka: XP Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 6.5V 3W
Arkusze danych: STR05S6V5.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje STR05S6V5
Part Number STR05S6V5 Producent XP Power
Opis DC DC CONVERTER 6.5V 3W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14639 pcs Arkusz danych STR05S6V5.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 6.5V Napięcie - Wejście (Min) 8V
Napięcie - wejściowa (maks) 32V Rodzaj Linear Regulator Replacement
Rozmiar / Wymiar 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm) Seria STR
Moc (W) 3W Opakowania Bulk
Package / Case 10-SMD Module, Gull Wing Inne nazwy 1470-3944
STR05S6V5-ND
temperatura robocza -40°C ~ 100°C Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
cechy Remote On/Off, SCP Wydajność 88%
szczegółowy opis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 6.5V 500mA 8V - 32V Input Obecny - Wyjście (Max) 500mA