STR05S12
XP PowerXP Power
STR05S12 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STR05S12
Producent / marka: XP Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 12V
Arkusze danych: STR05S12.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STR05S12
Part Number STR05S12 Producent XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 15449 pcs Arkusz danych STR05S12.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 12V Napięcie - Wejście (Min) 15V
Napięcie - wejściowa (maks) 32V Rodzaj Linear Regulator Replacement
Rozmiar / Wymiar 0.60" L x 0.38" W x 0.36" H (15.3mm x 9.6mm x 9.2mm) Seria STR
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case 10-SMD Module, Gull Wing
Inne nazwy 1470-3946-1 temperatura robocza -40°C ~ 100°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Remote On/Off, SCP
Wydajność 94% szczegółowy opis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 15V - 32V Input
Obecny - Wyjście (Max) 500mA Funkcje sterowania Enable, Active High