SDS60UT07
XP PowerXP Power
SDS60UT07 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SDS60UT07
Producent / marka: XP Power
Opis produktu AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 60W
Arkusze danych: SDS60UT07.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SDS60UT07
Part Number SDS60UT07 Producent XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 60W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1773 pcs Arkusz danych SDS60UT07.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -15V
Napięcie - Wyjście 2 15V Napięcie - Wyjście 1 5V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rodzaj Open Frame Rozmiar / Wymiar 5.00" L x 3.00" W x 1.20" H (127.0mm x 76.2mm x 30.5mm)
Seria SDS Moc (W) 60W
Inne nazwy 1470-2220 temperatura robocza 0°C ~ 70°C (With Derating)
Liczba wyjść 3 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Wymagane obciążenie minimalne Yes
cechy Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Wydajność 80%
szczegółowy opis Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 6A, 3A, 800mA 90 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 6A, 3A, 800mA
Zatwierdzenia - Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SDS60UT07-C
SDS60UT07-C
Producenci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 63W