QSB10048S15N
XP PowerXP Power
QSB10048S15N Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: QSB10048S15N
Producent / marka: XP Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 15V 101W
Arkusze danych: QSB10048S15N.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje QSB10048S15N
Part Number QSB10048S15N Producent XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 101W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4435 pcs Arkusz danych QSB10048S15N.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 15V
Napięcie - Izolacja 1500V Napięcie - Wejście (Min) 18V
Napięcie - wejściowa (maks) 75V Rodzaj Isolated Module
Dostawca urządzeń Pakiet Quarter Brick Rozmiar / Wymiar 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Seria QSB Moc (W) 101W
Opakowania - Package / Case Quarter Brick
temperatura robocza -40°C ~ 100°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wydajność 88% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 6.7A 18V - 75V Input
Obecny - Wyjście (Max) 6.7A Aplikacje ITE (Commercial)