PBM300PS03-C
XP PowerXP Power
PBM300PS03-C Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PBM300PS03-C
Producent / marka: XP Power
Opis produktu AC/DC CONVERTER 3.3V 300W
Arkusze danych: PBM300PS03-C.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 329 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 329 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PBM300PS03-C
Part Number PBM300PS03-C Producent XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 300W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 329 pcs Arkusz danych PBM300PS03-C.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 3.3V
Napięcie - Izolacja 4kV Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 7.50" L x 4.50" W x 1.75" H (190.5mm x 114.3mm x 44.5mm)
Seria PBM Moc (W) 300W
temperatura robocza 0°C ~ 70°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wymagane obciążenie minimalne No Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Wydajność 80% szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 60A 90 ~ 264 VAC Input
Obecny - Wyjście (Max) 60A Zatwierdzenia -