JTK2024S15
XP PowerXP Power
JTK2024S15 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JTK2024S15
Producent / marka: XP Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 15V 20W
Arkusze danych: JTK2024S15.pdf
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje JTK2024S15
Part Number JTK2024S15 Producent XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 20W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2808 pcs Arkusz danych JTK2024S15.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 15V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 9V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Seria JTK Moc (W) 20W
Opakowania Tube Package / Case 6-DIP Module
temperatura robocza -40°C ~ 100°C Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
cechy Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Wydajność 89%
szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.33A 9V - 36V Input Obecny - Wyjście (Max) 1.33A