JTD1548S3V3
XP PowerXP Power
JTD1548S3V3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JTD1548S3V3
Producent / marka: XP Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Arkusze danych: JTD1548S3V3.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje JTD1548S3V3
Part Number JTD1548S3V3 Producent XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 20W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3744 pcs Arkusz danych JTD1548S3V3.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 3.3V
Napięcie - Izolacja 1.6kV Napięcie - Wejście (Min) 18V
Napięcie - wejściowa (maks) 75V Rodzaj Isolated Module
Dostawca urządzeń Pakiet 6-DIP Rozmiar / Wymiar 1.60" L x 1.00" W x 0.41" H (40.6mm x 25.4mm x 10.4mm)
Seria JTD15 Moc (W) 20W
Package / Case 6-DIP Module Inne nazwy 1470-4224
temperatura robocza -40°C ~ 100°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
cechy Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Wydajność 80%
szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 18V - 75V Input Obecny - Wyjście (Max) 3A