JTB0348S3V3
XP PowerXP Power
JTB0348S3V3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JTB0348S3V3
Producent / marka: XP Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Arkusze danych: JTB0348S3V3.pdf
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje JTB0348S3V3
Part Number JTB0348S3V3 Producent XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 3531 pcs Arkusz danych JTB0348S3V3.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 3.3V
Napięcie - Izolacja 1.5kV Napięcie - Wejście (Min) 18V
Napięcie - wejściowa (maks) 72V Rodzaj Isolated Module
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 1.25" L x 0.80" W x 0.50" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Seria JTB03 Moc (W) 2W
Package / Case 24-DIP Module, 14 Leads temperatura robocza -25°C ~ 100°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks cechy OCP, SCP
Wydajność 70% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 18V - 72V Input
Obecny - Wyjście (Max) 600mA Aplikacje ITE (Commercial)