JHL0324D12
XP PowerXP Power
JHL0324D12 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JHL0324D12
Producent / marka: XP Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-12V 3W
Arkusze danych: JHL0324D12.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje JHL0324D12
Part Number JHL0324D12 Producent XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 3W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3199 pcs Arkusz danych JHL0324D12.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -12V
Napięcie - Wyjście 1 12V Napięcie - Izolacja 4kV
Napięcie - Wejście (Min) 20V Napięcie - wejściowa (maks) 30V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Seria JHL Moc (W) 3W
Opakowania Tube Package / Case 24-DIP Module, 9 Leads
Inne nazwy 1470-3031-5 temperatura robocza -20°C ~ 80°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OCP, OVP, SCP, UVLO
Wydajność 83% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 125mA, 125mA 20V - 30V Input
Obecny - Wyjście (Max) 125mA, 125mA Aplikacje Medical