JCK4048D15
XP PowerXP Power
JCK4048D15 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JCK4048D15
Producent / marka: XP Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 40W
Arkusze danych: JCK4048D15.pdf
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje JCK4048D15
Part Number JCK4048D15 Producent XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 40W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1557 pcs Arkusz danych JCK4048D15.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -15V
Napięcie - Wyjście 1 15V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 36V Napięcie - wejściowa (maks) 75V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Seria JCK Moc (W) 40W
Opakowania Tube Package / Case 6-DIP Module
temperatura robocza -40°C ~ 100°C Liczba wyjść 2
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
cechy Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Wydajność 92%
szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1.33A, 1.33A 36V - 75V Input Obecny - Wyjście (Max) 1.33A, 1.33A