JCJ1024S3V3
XP PowerXP Power
JCJ1024S3V3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JCJ1024S3V3
Producent / marka: XP Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Arkusze danych: JCJ1024S3V3.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje JCJ1024S3V3
Part Number JCJ1024S3V3 Producent XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 10W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3678 pcs Arkusz danych JCJ1024S3V3.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Izolacja 1.5kV
Napięcie - Wejście (Min) 18V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Seria JCJ Moc (W) 10W
Opakowania Tube Package / Case 11-DIP Module, 8 Leads
Inne nazwy 1470-1986-5 temperatura robocza -40°C ~ 100°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OCP, OVP, SCP
Wydajność 85% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 18V - 36V Input
Obecny - Wyjście (Max) 3A Aplikacje ITE (Commercial)