JAH0205S3V3
XP PowerXP Power
JAH0205S3V3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JAH0205S3V3
Producent / marka: XP Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Arkusze danych: JAH0205S3V3.pdf
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje JAH0205S3V3
Part Number JAH0205S3V3 Producent XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7050 pcs Arkusz danych JAH0205S3V3.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Izolacja 1kV
Napięcie - Wejście (Min) 4.5V Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Seria JAH Moc (W) 2W
Opakowania Tube Package / Case 24-DIP Module, 12 Leads
temperatura robocza -40°C ~ 100°C Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
cechy SCP, UVLO Wydajność 53%
szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.5V - 5.5V Input Obecny - Wyjście (Max) 500mA