ECM40US33
XP PowerXP Power
ECM40US33 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECM40US33
Producent / marka: XP Power
Opis produktu AC/DC CONVERTER 33V 40W
Arkusze danych: ECM40US33.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECM40US33
Part Number ECM40US33 Producent XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 33V 40W Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 2512 pcs Arkusz danych ECM40US33.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 33V
Napięcie - Izolacja 4000V Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rodzaj Open Frame Rozmiar / Wymiar 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Seria ECM Moc (W) 40W
temperatura robocza 0°C ~ 70°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Chassis Mount Wymagane obciążenie minimalne No
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks cechy DC Input Capable, PFC, Universal Input
Wydajność 85% szczegółowy opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 33V 1.2A 90 ~ 264 VAC Input
Obecny - Wyjście (Max) 1.2A Zatwierdzenia cUL