DTE4048S48-D
XP PowerXP Power
DTE4048S48-D Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DTE4048S48-D
Producent / marka: XP Power
Opis produktu DC/DC CONVERTER 48V 40W
Arkusze danych: DTE4048S48-D.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DTE4048S48-D
Part Number DTE4048S48-D Producent XP Power
Opis DC/DC CONVERTER 48V 40W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1300 pcs Arkusz danych DTE4048S48-D.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 48V
Napięcie - Wejście (Min) 18V Napięcie - wejściowa (maks) 75V
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 4.41" L x 2.51" W x 1.01" H (112.0mm x 63.8mm x 25.6mm)
Seria DTE40 Moc (W) 40W
Opakowania Bulk temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania DIN Rail
Wydajność 90% Obecny - Wyjście (Max) 835mA