DSA480PS24
XP PowerXP Power
DSA480PS24 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DSA480PS24
Producent / marka: XP Power
Opis produktu AC/DC CONVERTER 24V 480W
Arkusze danych: DSA480PS24.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 434 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 434 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DSA480PS24
Part Number DSA480PS24 Producent XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 480W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 434 pcs Arkusz danych DSA480PS24.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 24V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 4.85" L x 3.39" W x 4.91" H (123.3mm x 86.3mm x 124.8mm)
Seria DSA480 Moc (W) 480W
Inne nazwy 1470-2799 temperatura robocza -25°C ~ 70°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania DIN Rail
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Wymagane obciążenie minimalne No
Wydajność 93% szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 90 ~ 264 VAC Input
Obecny - Wyjście (Max) 20A Zatwierdzenia -