DLE60PS12
XP PowerXP Power
DLE60PS12 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DLE60PS12
Producent / marka: XP Power
Opis produktu LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 4.2A
Arkusze danych: DLE60PS12.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DLE60PS12
Part Number DLE60PS12 Producent XP Power
Opis LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 4.2A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2938 pcs Arkusz danych DLE60PS12.pdf
Waga 0.9 lb (408.23g) Napięcie - Wyjście 9 ~ 12 V
Napięcie - Izolacja 3.75kV Napięcie - Wejście (Min) 90VAC
Napięcie - wejściowa (maks) 305VAC Rodzaj Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter Termination Style Wire Leads
Rozmiar / Wymiar 6.73" L x 1.78" W x 1.27" H (164.1mm x 45.3mm x 32.5mm) Seria DLE60
oceny IP67 Moc (W) 50W
Inne nazwy 1470-2511 temperatura robocza -20°C ~ 50°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OCP, OVP, SCP
Wydajność 86% Ściemnianie -
szczegółowy opis 4.2A 9 ~ 12 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Obecny - Wyjście (Max) 4.2A