DDC1524S15
XP PowerXP Power
DDC1524S15 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DDC1524S15
Producent / marka: XP Power
Opis produktu DC/DC CONVERTER 15V 15W
Arkusze danych: DDC1524S15.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DDC1524S15
Part Number DDC1524S15 Producent XP Power
Opis DC/DC CONVERTER 15V 15W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2177 pcs Arkusz danych DDC1524S15.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 15V
Napięcie - Wejście (Min) 9V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 2.22" L x 0.71" W x 3.58" H (56.4mm x 18.0mm x 91.0mm)
Seria DDC15 Moc (W) 15W
Opakowania - Inne nazwy 1470-2831
temperatura robocza -40°C ~ 70°C Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania DIN Rail Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable
Wydajność 83% Obecny - Wyjście (Max) 1A