AHM180PS19C2-8
XP PowerXP Power
AHM180PS19C2-8 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AHM180PS19C2-8
Producent / marka: XP Power
Opis produktu AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 180W
Arkusze danych: 1.AHM180PS19C2-8.pdf2.AHM180PS19C2-8.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 901 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 901 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AHM180PS19C2-8
Part Number AHM180PS19C2-8 Producent XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 180W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 901 pcs Arkusz danych 1.AHM180PS19C2-8.pdf2.AHM180PS19C2-8.pdf
Waga 1.4 lbs (635g) Napięcie - Wyjście 19V
Napięcie - Wejście 80 ~ 264 VAC Rozmiar / Wymiar 7.87" L x 3.15" W x 1.46" H (200.0mm x 80.0mm x 37.0mm)
Seria AHM180 (180W) Region Wykorzystywane International
Moc (W) 180W Polaryzacja -
Złącze wyjściowe Power DIN, 4 Pin Inne nazwy 1470-1045
temperatura robocza 0°C ~ 60°C Brak poboru mocy obciążenia 500mW (Max)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ wejścia Cord (Sold Separately)
Złącze wejściowe IEC 320-C8 Formularz Desktop (Class II)
Wydajność Level V szczegółowy opis 19V 180W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Obecny - Wyjście (Max) 9.47A Długość przewodu 35.4" (0.9m)