AEH80UM31
XP PowerXP Power
XP Power
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AEH80UM31
Producent / marka: XP Power
Opis produktu 8.25-130 WATTS AC/DC
Arkusze danych: AEH80UM31.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AEH80UM31
Part Number AEH80UM31 Producent XP Power
Opis 8.25-130 WATTS AC/DC Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 1045 pcs Arkusz danych AEH80UM31.pdf
Napięcie - Wyjście 5V, 12V, -12V Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rozmiar / Wymiar 6.61" L x 3.09" W x 1.75" H (167.9mm x 78.5mm x 44.5mm) Seria AEH80 (80W)
Region Wykorzystywane International Moc (W) 76W
Polaryzacja - Złącze wyjściowe DIN, 8 Pin
temperatura robocza 0°C ~ 60°C Brak poboru mocy obciążenia -
Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks Typ wejścia Cord (Sold Separately)
Złącze wejściowe IEC 320-C14 Formularz Desktop (Class I)
Wydajność 80% szczegółowy opis 5V, 12V, -12V 76W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Obecny - Wyjście (Max) 6A, 3A, 800mA Długość przewodu 48" (1.22m)