890324026007CS
Wurth Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 890324026007CS
Producent / marka: Wurth Electronics
Opis produktu WCAP-FTX2 FILM CAPACITORS 22.5X2
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 890324026007CS
Part Number 890324026007CS Producent Wurth Electronics
Opis WCAP-FTX2 FILM CAPACITORS 22.5X2 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 168431 pcs Arkusz danych
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 275V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm) Seria WCAP-FTX2
oceny X2 Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 732-11869
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Główny odstęp 0.886" (22.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.33µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 0.33µF Aplikacje EMI, RFI Suppression
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
Producenci: Wurth Electronics
Opis: CAP FILM 0.22UF 10% 275VAC RAD
Na stanie: 137650 pcs
Pobieranie:
RFQ
Producenci: Wurth Electronics
Opis: CAP FILM 0.82UF 10% 275VAC RAD