SLOP230TR
WeidmullerWeidmuller
Weidmuller
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SLOP230TR
Producent / marka: Weidmuller
Opis produktu AC OUTPUT MODULE 1.5A
Arkusze danych:
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SLOP230TR
Part Number SLOP230TR Producent Weidmuller
Opis AC OUTPUT MODULE 1.5A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1889 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście 0 ~ 240VAC Napięcie - Wejście 230VAC
Rodzaj AC Output Module Turn On Time 10ms
Wyłącz Czas 20ms Styl G5
Seria DELCON Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
cechy Hold Down Screw, Status LED(s) szczegółowy opis AC Output Module Output Module 1.5A 0 ~ 240VAC Output 230VAC Supply
Obecny - Wyjście 1.5A Obecny - Wejście 6mA
Kolor Black
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SLO5CRX
SLO5CRX
Producenci: Weidmuller
Opis: DC OUTPUT MODULE 10A
Na stanie: 1626 pcs
Pobieranie:
RFQ
SLO24TRA
SLO24TRA
Producenci: Weidmuller
Opis: AC OUTPUT MODULE 2.5A
Na stanie: 1566 pcs
Pobieranie:
RFQ
SLO48CRA
SLO48CRA
Opis: DC OUTPUT MODULE 1.8A
SLO5IRA
SLO5IRA
Opis: AC/DC OUTPUT MODULE 1.8A
SLOA120TR
SLOA120TR
Opis: AC OUTPUT MODULE 1A
SLO5CR
SLO5CR
Opis: DC OUTPUT MODULE 3A
SLO5TR
SLO5TR
Opis: AC OUTPUT MODULE 3A