DCP4R251007HD2JSSD
WIMAWIMA
WIMA
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DCP4R251007HD2JSSD
Producent / marka: WIMA
Opis produktu CAP FILM 10UF 5% 1300VDC RAD
Arkusze danych: DCP4R251007HD2JSSD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DCP4R251007HD2JSSD
Part Number DCP4R251007HD2JSSD Producent WIMA
Opis CAP FILM 10UF 5% 1300VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 29782 pcs Arkusz danych DCP4R251007HD2JSSD.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1300V (1.3kV) Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm) Seria -
oceny AEC-Q200 Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 1928-1033
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Główny odstęp 1.476" (37.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.791" (45.50mm) cechy -
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.2 mOhms Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 10µF Film Capacitor 1300V (1.3kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 10µF