RBFJR1400JL
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RBFJR1400JL
Producent / marka: Vishay Precision Group
Opis produktu RBFJR1400JL 25 PPM REELED
Arkusze danych: 1.RBFJR1400JL.pdf2.RBFJR1400JL.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RBFJR1400JL
Part Number RBFJR1400JL Producent Vishay Precision Group
Opis RBFJR1400JL 25 PPM REELED Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 11476 pcs Arkusz danych 1.RBFJR1400JL.pdf2.RBFJR1400JL.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Seria RBF Tryb panel 140 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania -
Package / Case 2512 (6432 Metric) temperatura robocza -65°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Wysokość - Siedzą (Max) 0.041" (1.05mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 140 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil