PDWR20000F
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PDWR20000F
Producent / marka: Vishay Precision Group
Opis produktu RES 0.2 OHM 1% 1.5W TO220-2
Arkusze danych: 1.PDWR20000F.pdf2.PDWR20000F.pdf
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PDWR20000F
Part Number PDWR20000F Producent Vishay Precision Group
Opis RES 0.2 OHM 1% 1.5W TO220-2 Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 4179 pcs Arkusz danych 1.PDWR20000F.pdf2.PDWR20000F.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±15ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220 Rozmiar / Wymiar 0.417" L x 0.177" W (10.60mm x 4.50mm)
Seria PD Tryb panel 200 mOhms
Moc (W) 1.5W Opakowania Bulk
Package / Case TO-220-2 Full Pack temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Wysokość - Siedzą (Max) 0.768" (19.50mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 200 mOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor TO-220-2 Full Pack Metal Foil
Kompozycja Metal Foil
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
PDW20R000B
PDW20R000B
Producenci: Vishay Precision Group
Opis: RES 20 OHM 0.1% 1.5W TO220-2
Na stanie: 3837 pcs
Pobieranie: PDW20R000B.pdf
RFQ
PDWGF
PDWGF
Producenci: Curtis Industries
Opis: TERM BLOCK BARRIER
Na stanie: 11141 pcs
Pobieranie:
RFQ
PDWF
PDWF
Producenci: Curtis Industries
Opis: TERM BLOCK BARRIER
Pobieranie:
PDWR40000F
PDWR40000F
Opis: RES 0.4 OHM 1% 1.5W TO220-2
Pobieranie: PDWR40000F.pdf
PDW07069
PDW07069
Producenci: Dielectric Laboratories
Opis: POWER DIVIDERS
Pobieranie: PDW07069.pdf
PDWS LARGE
PDWS LARGE
Producenci: EasyBraid Co.
Opis: GLOVES WHITE/GRAY LARGE 24PC
Pobieranie: PDWS LARGE.pdf
Opis: RES 0.5 OHM 1% 1.5W TO220-2
Pobieranie: PDWR50000F.pdf
PDWH
PDWH
PDWIF
PDWIF
Opis: RES 0.1 OHM 1% 1.5W TO220-2
PDWHT
PDWHT
Opis: RES 0.8 OHM 1% 1.5W TO220-2
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...