PCXR10000B
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PCXR10000B
Producent / marka: Vishay Precision Group
Opis produktu PCXR10000B 5 PPM
Arkusze danych: 1.PCXR10000B.pdf2.PCXR10000B.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PCXR10000B
Part Number PCXR10000B Producent Vishay Precision Group
Opis PCXR10000B 5 PPM Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 1110 pcs Arkusz danych 1.PCXR10000B.pdf2.PCXR10000B.pdf
Tolerancja ±0.1% Współczynnik temperaturowy ±5ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 1.575" L x 0.787" W (40.00mm x 20.00mm) Seria PC
Tryb panel 100 mOhms Moc (W) 10W
Opakowania - Package / Case Radial
temperatura robocza -55°C ~ 155°C element mocowania Flanges
Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks Lead Style 4-Terminal
Wysokość - Siedzą (Max) 0.205" (5.20mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 100 mOhms ±0.1% 10W Metal Foil Chassis Mount Resistor