MP100R0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MP100R0L
Producent / marka: Vishay Precision Group
Opis produktu MP100R0L 0.05% REELED
Arkusze danych: 1.MP100R0L.pdf2.MP100R0L.pdf
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MP100R0L
Part Number MP100R0L Producent Vishay Precision Group
Opis MP100R0L 0.05% REELED Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 9331 pcs Arkusz danych 1.MP100R0L.pdf2.MP100R0L.pdf
Tolerancja ±0.05% Współczynnik temperaturowy ±5ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2-SMD Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria MP Tryb panel 100 Ohms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania -
Package / Case 1210 (3225 Metric), J-Lead temperatura robocza -65°C ~ 175°C
Liczba zakończeń 2 Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Wysokość - Siedzą (Max) 0.087" (2.20mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 100 Ohms ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 1210 (3225 Metric), J-Lead Metal Foil
Kompozycja Metal Foil
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MP100R0
MP100R0
Producenci: Vishay Precision Group
Opis: MP100R0 0.05% BULK