MAY100R00B
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAY100R00B
Producent / marka: Vishay Precision Group
Opis produktu RES 100 OHM 0.1% 0.3W RADIAL
Arkusze danych: 1.MAY100R00B.pdf2.MAY100R00B.pdf
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAY100R00B
Part Number MAY100R00B Producent Vishay Precision Group
Opis RES 100 OHM 0.1% 0.3W RADIAL Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 7769 pcs Arkusz danych 1.MAY100R00B.pdf2.MAY100R00B.pdf
Tolerancja ±0.1% Współczynnik temperaturowy ±2.5ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Radial Lead Rozmiar / Wymiar 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Seria MA Tryb panel 100 Ohms
Moc (W) 0.3W Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -65°C ~ 175°C
Liczba zakończeń 2 Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Wysokość - Siedzą (Max) 0.335" (8.50mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 100 Ohms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil