MAX23K700D
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAX23K700D
Producent / marka: Vishay Precision Group
Opis produktu RES 23.7K OHM 0.5% 0.3W RADIAL
Arkusze danych: 1.MAX23K700D.pdf2.MAX23K700D.pdf
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAX23K700D
Part Number MAX23K700D Producent Vishay Precision Group
Opis RES 23.7K OHM 0.5% 0.3W RADIAL Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 8070 pcs Arkusz danych 1.MAX23K700D.pdf2.MAX23K700D.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±5ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Radial Lead Rozmiar / Wymiar 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Seria MA Tryb panel 23.7 kOhms
Moc (W) 0.3W Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -65°C ~ 175°C
Liczba zakończeń 2 Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Wysokość - Siedzą (Max) 0.335" (8.50mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 23.7 kOhms ±0.5% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil