FNPZR0100A
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FNPZR0100A
Producent / marka: Vishay Precision Group
Opis produktu RES SHUNT 0.01 OHM 0.05% 500W
Arkusze danych: FNPZR0100A.pdf
Stan magazynowy 84 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 84 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FNPZR0100A
Part Number FNPZR0100A Producent Vishay Precision Group
Opis RES SHUNT 0.01 OHM 0.05% 500W Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 84 pcs Arkusz danych FNPZR0100A.pdf
Rodzaj Shunt, Battery Tolerancja ±0.05%
Współczynnik temperaturowy ±1ppm/°C Seria FNP
Tryb panel 10 mOhms Moc (W) 500W
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
szczegółowy opis 10 mOhms ±0.05% 500W Shunt, Battery Specialized Resistor Metal Foil ±1ppm/°C Chassis Mount Kompozycja Metal Foil