FNPYR0020F
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FNPYR0020F
Producent / marka: Vishay Precision Group
Opis produktu RESISTOR SHUNT 0.002 OHM 1% 500W
Arkusze danych: FNPYR0020F.pdf
Stan magazynowy 188 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 188 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FNPYR0020F
Part Number FNPYR0020F Producent Vishay Precision Group
Opis RESISTOR SHUNT 0.002 OHM 1% 500W Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 188 pcs Arkusz danych FNPYR0020F.pdf
Rodzaj Shunt, Battery Tolerancja ±1%
Współczynnik temperaturowy ±2.5ppm/°C Seria FNP
Tryb panel 2 mOhms Moc (W) 500W
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
szczegółowy opis 2 mOhms ±1% 500W Shunt, Battery Specialized Resistor Metal Foil ±2.5ppm/°C Chassis Mount Kompozycja Metal Foil