V110C8C75BL
Przegląd produktów
Part Number: V110C8C75BL
Producent / marka: Vicor
Opis produktu DC DC CONVERTER 8V 75W
Arkusze danych: V110C8C75BL.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 664 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 664 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje V110C8C75BL
Part Number V110C8C75BL Producent Vicor
Opis DC DC CONVERTER 8V 75W Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 664 pcs Arkusz danych V110C8C75BL.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 8V Napięcie - Izolacja 3kV
Napięcie - Wejście (Min) 66V Napięcie - wejściowa (maks) 154V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Seria MICRO Moc (W) 75W
Opakowania Bulk Package / Case Quarter Brick
temperatura robocza -20°C ~ 100°C Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
cechy OVP, UVLO Wydajność 84.3%
szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 9.38A 66V - 154V Input Obecny - Wyjście (Max) 9.38A
Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
V110C8C75BL3
V110C8C75BL3
Producenci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 8V 75W
Na stanie: 5828 pcs
Pobieranie: V110C8C75BL3.pdf
RFQ
V110C8C75BF
V110C8C75BF
Producenci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 8V 75W
Na stanie: 5688 pcs
Pobieranie: V110C8C75BF.pdf
RFQ
V110C8C75BL2
V110C8C75BL2
Opis: DC DC CONVERTER 8V 75W