V110C5H75BF3
Przegląd produktów
Part Number: V110C5H75BF3
Producent / marka: Vicor
Opis produktu DC DC CONVERTER 5V 75W
Arkusze danych: V110C5H75BF3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje V110C5H75BF3
Part Number V110C5H75BF3 Producent Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 75W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5636 pcs Arkusz danych V110C5H75BF3.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 5V Napięcie - Izolacja 3kV
Napięcie - Wejście (Min) 66V Napięcie - wejściowa (maks) 154V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Seria MICRO Moc (W) 75W
Opakowania Bulk Package / Case Quarter Brick
temperatura robocza -40°C ~ 100°C Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OVP, UVLO
Wydajność 83.6% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 66V - 154V Input
Obecny - Wyjście (Max) 15A Aplikacje ITE (Commercial)