V110C48M100BL
VicorVicor
Vicor
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: V110C48M100BL
Producent / marka: Vicor
Opis produktu DC DC CONVERTER 48V 100W
Arkusze danych: V110C48M100BL.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje V110C48M100BL
Part Number V110C48M100BL Producent Vicor
Opis DC DC CONVERTER 48V 100W Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4943 pcs Arkusz danych V110C48M100BL.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 48V Napięcie - Izolacja 3kV
Napięcie - Wejście (Min) 66V Napięcie - wejściowa (maks) 154V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Seria MICRO Moc (W) 100W
Opakowania Bulk Package / Case Quarter Brick
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant cechy OVP, UVLO
Wydajność 85.6% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 66V - 154V Input
Obecny - Wyjście (Max) 2.08A Podstawowy numer części V110C48M100