V110C28T100BS
Przegląd produktów
Part Number: V110C28T100BS
Producent / marka: Vicor
Opis produktu DC DC CONVERTER 28V 100W
Arkusze danych: V110C28T100BS.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje V110C28T100BS
Part Number V110C28T100BS Producent Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 100W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5747 pcs Arkusz danych V110C28T100BS.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 28V Napięcie - Izolacja 3kV
Napięcie - Wejście (Min) 66V Napięcie - wejściowa (maks) 154V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Seria MICRO Moc (W) 100W
Opakowania Bulk Package / Case Quarter Brick
temperatura robocza -40°C ~ 100°C Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OVP, UVLO
Wydajność 86.3% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 3.57A 66V - 154V Input
Obecny - Wyjście (Max) 3.57A Podstawowy numer części V110C28T100
Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
V110C28T100BL3
V110C28T100BL3
Producenci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 28V 100W
Na stanie: 739 pcs
Pobieranie: V110C28T100BL3.pdf
RFQ
V110C36C100BF
V110C36C100BF
Producenci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 36V 100W
Na stanie: 5376 pcs
Pobieranie: V110C36C100BF.pdf
RFQ
V110C28T100BS2
V110C28T100BS2
Opis: DC DC CONVERTER 28V 100W
Na stanie: 4008 pcs
Pobieranie: V110C28T100BS2.pdf
V110C28T100BL2
V110C28T100BL2
Opis: DC DC CONVERTER 28V 100W
Pobieranie: V110C28T100BL2.pdf
V110C28T100BS3
V110C28T100BS3
Opis: DC DC CONVERTER 28V 100W